Vánoční minijarmark

Druhou adventní neděli jsme prožili v klidu a v pohodě díky vám všem, kteří jste se za námi přišli podívat. Počasí bylo  venku procházkové, svítilo krásně sluníčko a bylo tepleji, tak vás to vytáhlo ven a cestou jste se stavovali  na svařáček a kus řeči. Odnášeli jste si i nějaký ten dáreček, co jste si koupili u našich lokálních kreativců ;) a hodně z vás si udělalo i klasický nákup do domácnosti přímo u nás :) Moc děkujeme, bylo to s vámi fajn.


Workshop přírodní kosmetiky

Náš první workshop v nebalímeto se vyvedl. Obchůdek provoněl přírodní kosmetikou a klidnou atmosférou, za to vám moc děkujeme. Vyrobili jsme si vlastní mýdla, deodoranty a balzámy na rty :) Byl to krásně strávený podvečer. Moc děkujeme a těšíme se na další takové akce.


Beseda Babiččina špajzka s Janou Vlkovou

Spoustu zajímavostí o jedlých květinách, způsobu uchovávání a jejich zpracování jsme se dozvěděli na naší besedě. Bylo to v komornější atmosféře, jelikož dost přihlášených zmohla podzimní viróza. Ale i tak se beseda pro zbytek přihlášených konala a byla fajn. Výměna oblečení a přebytků ze zahrádky

Sluníčko nám svítilo a den byl s vámi veselý :) Proběhlo dostatek výměn oblečení a zbytek oblečení jsme odvezly do azylového domu sv. Anna v Náchodě, kam jsme také přibalily zeleninu a ovoce, co jste donesli. Jste báječní a my vám za to děkujeme.